Logo JETSAAM GYM

JETSAAM muaythai, MMA, grappling, box, streetsurvival

JETSAAM na Dni náborů na Kraví hoře

letak-A5-final-1
Je tady začátek školního roku a s ním pro mnohé rodiče i volba kroužku nebo sportu pro prcky. 9.9.2017 máte možnost navštívit Den náborů na Kraví hoře, kde bude prezentace sportovních klubů z Brna.
JETSAAM GYM bude taky, tak se za námi stavte na stánek bouchnout si do Denisy nebo Matěje.

Změna v rozpisu tréninků srpen 2017

prazdninovy-rozpis-2017-facebookOd pondělí 14.8.2017 dochází ke změně v rozpisu tréninků, kdy oddělíme skupinu A-zápasníci z důvodu probíhajících příprav na novou sezónu. Tréninky skupiny A budou začínat v 17:00 (thajský box) a 16:45 (MMA).
Skupiny B a C zůstávají nadále spojené. K rozdělení dojde až začátkem září, kdy vypuknou každoroční nábory do thajského boxu a MMA.

Instrukce a doporučené vybavení na letní soustředění Baldovec 2017

Instrukce
Příjezd na soustředění je v neděli 30.7.2017. Najíždět je možno od 16 hod s tím, že v 19:00 je společná večeře. Trénovat se začíná v pondělí 31.7.2017 ráno. Soustředění končí v sobotu 5.8.2017 obědem. Ve středu bude den aktivního volna a regenerace, večer pak oheň a dietní buřty.
Doprava na místo je individuální. Kdo nemá možnost, využijte sociálních sítí a domluvte se na odvozu.


Doporučené vybavení
Vybavení na trénink:
- boxerky, holeně, chrániče loktů, kolen, zubů, suspenzor, bandáže (2x-3x), běžecké boty (2x)

Oblečení na trénink (vše s ohledem na trojfázový trénink a nepřízeň počasí):
- spodní prádlo, ponožky (min 6x), triko (min 6x), trenky na thai/MMA, souprava na běhání (min 2x), mikina (min 2x), funkční prádlo (klimatex, Moira).

Oblečení na volný čas:
- plavky, triko, dlouhé kalhoty, šortky, mikina, bunda, boty, pantofle.

Další doporučené vybavení (mimo základních hygienických potřeb jako mýdlo, kartáček na zuby):
- potravinové doplňky (BCAA, glutamin...), balené vody, ručníky, chladivou a hřejivou mast (olej), opalovací krém, mast na spáleniny, repelent proti komárům a podobné havěti, prášky na bolest (brufen, ibalgin...), elastická obinadla, něco na zábavu, nabíječky (mobil, notebook), peníze na sprchy a drobné útraty.
Každý si vezme svůj spacák.

Předprodej vstupenek na FUSION FN16 spuštěn

FUSION FN16-předprodej vstupenekV úterý 11.7.2017 byl spuštěn oficiální předprodej vstupenek na FUSION FN16: CAGE FIGHT v Bobycentru.

Na galavečeru se v hlavním zápase představí Jiří "Denisa" Procházka, který se vrací po roční pauze způsobenou zraněním. Těšit se můžete i na Honzu "JayJay" Gottvalda, který bude bojovat i titul FUSIONU ve váze -93kg, Petra Beránka nebo Matěje Peňáze.

Vstupenky můžete zakoupit tradičně v síti Ticketstream.

Prázdninový rozpis tréninků 2017

Prázdninový rozpis tréninků 2017 v JETSAAM GYMU

Od 26.6.2017 vstupuje v platnost prázdninový rozpis tréninků. U muaythai a MMA jsou všechny skupiny spojeny a bude “pouze” jedna skupina pro každý sport. Celkově jsou tréninky pojaty jako udržovací a vše směřujeme na srpen/září, kdy se do toho zase trochu opřeme. Pomyslný start bude na soustředění.Užívejte prázdnin, volna a tepla.